Volume I: Anastazja

Księga I z serii „Dzwoniące Cedry Rosji” to poruszająca serca i umysły historia spotkania Autora z Anastazją, kobietą mieszkającą w głębi syberyjskiej tajgi i posiadającą unikalną wiedzę na temat fizycznych oraz duchowych praw szczęśliwego bytu, właściwego stosunku do Natury, dzieci, drugiego człowieka oraz wszystkiego, co żyje i istnieje we Wszechświecie.

Wypowiadane przez Anastazję treści są unikalne i, według powszechnych opinii, nie znajdują sobie analogii w świecie. Anastazja odsłania przed nami wiedzę, która drzemie w każdym z nas od Praźródeł i czeka aby rozkwitnąć, aby uczynić nas szczęśliwymi ludźmi. Anastazja ukazuje możliwości Człowieka-Stwórcy, jego boski, twórczy potencjał, zdolności oraz umiejętności przynależne nam od zarania dziejów.

Bohaterka książek Władimira Megre przedstawia Czytelnikowi uniwersalną i skuteczną metodę na uzdrowienie wszelkich możliwych chorób i dolegliwości ciała i ducha. Prezentuje metodę na wychowanie genialnego dziecka, porusza kwestie damsko-męskie, żywieniowe, kosmologiczne, odpowiada na odwieczne pytania o sens życia i przeznaczenia człowieka, podkreśla wagę związku człowieka z Naturą. Światopogląd Anastazji oraz stawiane przez nią tezy są na tyle oryginalne i intrygujące, iż stanowią w chwili obecnej obiekt badań kilku światowych uniwersytetów.

Doświadczenia pierwszej wizyty u Anastazji przekształciły Władimira Megre do tego stopnia, iż porzucił on swoje plany handlowe i bez grosza przy duszy udał się do Moskwy, by spełnić prośbę Anastazji i napisać książkę o swoich przeżyciach oraz wiedzy zdobytej w tajdze. Tym samym uzyskane od Anastazji niezwykłe i zachwycające informacje ujrzały światło dzienne.

Książka ta stała się międzynarodowym bestsellerem, poruszając już serca milionów ludzi na całym świecie, którzy pod jej wpływem zmieniają swoje życie na lepsze, zharmonizowane z Naturą oraz odwiecznymi i uniwersalnymi Prawdami Wszechświata, które w tak wyjątkowy sposób zostały zaprezentowane przez Anastazję.

Nowe wydanie uwzględnia najnowsze aktualizacje autorskie, posłowie Autora, wiersze polskich Czytelników inspirowane wiedzą przekazywaną przez Anastazję oraz wolne stronice na własną twórczość.

Печатное издание: твердая обложка

ISBN: 9788394684716

Основной магазин:

Другие онлайн-магазины:

Найти магазины 1 Найти магазины 2
Перейти к другим изданиям этой книги

Оглавление