5. Kes siis meie oleme?

Vladimir Megre viies raamat sarjast “Venemaa helisevad seedrid” võrdleb ilmekalt meie tegelikkust selle võimalikkusega, mis jõuaks meieni siis, kui Jumala pojad ja tütred hakkaksid mõtestama oma ülesannet Maa peal.
Anastasia ütleb: Need, kes suudavad mõista oma ülesannet ja lõpmatut olemust, hakkavad elama õnnelikult, kehastudes igavesti ümber, sest nad ise kutsuvad oma mõtetega esile oma õnnelikku lõpmatust.
Religioonid tulevad ja lähevad, lähevad koos oma pühakodade ja filosoofiatega. Vesi on olemas maailma loomisest peale, nagu meiegi. Meie koosneme samuti suures osas veest.
Looja on andnud igaühele kõik algusest peale, igaühel on hinges algusest peale tõde olemas, kinnitab Anastasia. Ja sama lugu on ka meie sünnimaaga – me kanname teda hinges, kuni leiame võimaluse ta uuesti Maa peale luua.
Lugeja võib selle raamatu kaudu avada endas uusi lootustandvaid horisonte: kuidas meie Isa tegelikult ja juba käesoleval momendil kohut peab, kes suunab meie elus juhuseid ning kuidas luua iseenda ja oma armsama jaoks õnnelikku lõpmatust. Sest elu astub järjekestvalt oma õigustesse.

Print edition: paperback

ISBN: 9789949921744

Main store:

Buy the book 18,00 €

Other online stores:

Find stores 1 Find stores 2
Browse all editions of this book

Contents