1. Anastasia

Sarja „Venemaa helisevad seedrid“ esimene raamat „Anastasia” jutustab loo kaunist ja iseäralikust naisest –Siberi erakust Anastasiast –, kellega Vene ärimees Vladimir Megre 1995. aastal mööda Obi jõge kulgeval äriekspeditsioonil juhtumisi kohtus...

Anastasia jagab ürgseid tarkusi, mis on tänapäeva maailmas unustusse vajunud. Sõna jõud ja tervendavad kujundid avavad meie igapäevaste askelduste maailma uues valguses. „Oleme oma maailmaga harjunud, nimetame seda tsiviliseerituks. Kuid kas kaasaegne inimtsivilisatsioon pole mitte unustanud teistsuguse elu olemasolu – elu loodusega harmoonias? Milliste kõrgusteni võinuks inimkond jõuda, kui ta oleks oma tuhandete aastate arengu sidunud mitte kunstliku, vaid loodusliku maailmaga?” küsib autor.

Anastasia räägib:

Kõik nähtav kuulub inimese valitsemise alla, ja inimene on vaba isegi suhtumises Jumalasse – kas armastada Teda või mitte. Mitte keegi ega miski ei saa inimest juhtida vastu tema tahtmist. Mitte planeedid ja tähed ei suuna inimest, vaid inimene mõjutab oma alateadvuse kaudu kõiki planeete.

„Anastasia” on justkui praktiline käsiraamat loodusega sõprussidemete taasloomiseks. Siinse raamatu näol on tegu „Venemaa helisevate seedrite“ sarja esimese osa uue, parandatud ja täiendatud väljaandega. Uuendatud sari jätkab ilmumist ka eesti lugejale.

Перейти к другим изданиям этой книги

Оглавление